0-Main-Page2020-08-25T12:16:09+02:00

Velkommen til B-72

Bordtennisklubben av 1972

Nyheter

Årsmøte 24.02.2021

februar 17th, 2021|Nyheter|

Link til årsmøtet   Vi minner om at årsmøte skal holdes 24.02.2021 kl 18:30. Det kommer link til [...]

Kommentarer er skrudd av for Årsmøte 24.02.2021

Innkalling årsmøte

januar 25th, 2021|Nyheter|

Kjære medlemmer i B-72 Lørenskog 24.01.2021 Innkalling til årsmøte i B-72 2020 Styret innkaller herved til årsmøte i [...]

Kommentarer er skrudd av for Innkalling årsmøte
Se flere nyheter

Treningstider

Mandag
Gul gruppe         16:30 – 18:30   Sindre og Fredrik (Maks 12 spillere)
Nybegynner       17:15 – 18:30   Jonas og Yoana (Maks 18 spillere)
Rød gruppe        18:45 – 21:15  Fredrik og Sindre. (Maks 18 spillere)

Tirsdag
Gul gruppe         16:30 – 18:30   Sindre og Jarek (Maks 12 spillere)
Nybegynner       17:00 – 18:20   Jonas og Terje (Maks 18 spillere)
Rød gruppe        18:45 – 21:15  Sindre og Jarek (Maks 18 spillere)
Voksenparti       18:45 – 20:30  Sven (Maks 12 spillere)

Onsdag
Gul gruppe         16:30 – 18:30   Sindre og Gertuda (Maks 12 spillere)
Nybegynner       17:15 – 18:30   Jonas, Terje og Akshaya (Maks 18 spillere)
Rød gruppe        18:45– 21:15  Sindre og Yoana (Maks 18 spillere)

Torsdag
Gul gruppe         16:30 – 18:30   Sindre og Akshaya (Maks 18 spillere)
Nybegynner       17:15 – 18:30   Jonas og Gertruda (Maks 12 spillere)
Rød gruppe        18:45 – 21:15  Sindre (Maks 18 spillere)

Fredag                
Gul gruppe         15:30 – 17:00   Jarek og Sindre (Maks 12 spillere)
Nybegynner       15:30 – 16:56   Jonas og Sindre (Maks 18 spillere)
Rød gruppe        16:45 – 19:30  Sindre og Jarek (Maks 18 spillere)
Voksen                18:45 – 20:30  Marius (Maks 18 spillere)

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tidspunkt 18:45-21:15 18:45-21:15 18:45-21:15 18:45-21:15 16:30-19:15
Trenere Fredrik og Sindre Sindre og Jarek Sindre og Yoana Sindre Sindre og Jarek
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tidspunkt 16:30 – 18:30 16:30 – 18:30 16:30 – 18:30 16:30 – 18:20 15:30 – 17:00
Trenere Sindre og Fredrik Sindre og Jarek Sindre og Gertruda Sindre og Akshaya Sindre og Jarek
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tidspunkt(er) 17:15-18:30 17:15-18:30 17:15-18:30 17:15-18:30 15:30 – 16:45
Trener(e) Jonas og Yoana Jonas og Terje Jonas, Terje og Akshaya Jonas og Gertruda Jonas og Sindre
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Tidspunkt(er) 18:45 – 20:30 18:45-20:30
Trener(e) Sven Marius
PÅMELDING